Technische Onderzoeksondersteuning FMG (TOP)

TOP

Bezoekadres:

Nieuwe Achtergracht 129B, 1018WS A'dam
Gebouw REC-L, kamer Ls 17

tel:  0205256805
fax: 0205256104

Postadres:

Afdeling Technische Ondersteuning Psychologie
Postbus 15969, 1001 NL Amsterdam

Openingstijden: 8.30- 18.00

Medewerkers

  • Coordinator

Marco Teunisse              6846     M.Teunisse@uva.nl

  • Onderzoekslabs

Marcus Spaan                 6559     m.spaan@uva.nl

Bert Molenkamp             6760     e.molenkamp@uva.nl

  • Presentation, E-prime etc

Jasper Wijnen                  6396     J.G.Wijnen@uva.nl

  • Netwerkservers

George Bulte                   7396     Topsysteembeheer-fmg@uva.nl

  • Computerlabs

Michel Hageman            6766     Topsysteembeheer-fmg@uva.nl

  • Balie & AV 

Rene v/d Belt                  6805     R.vandeBelt@uva.nl

Nico Notebaart               6805     N.M.Notebaart@uva.nl

Esther Spanjaard             6802     balie-labs-fmg@uva.nl

Anne Spigt                     6802     balie-labs-fmg@uva.nl

  • Instrumentmaker

Coos Hakvoort                6760     C.Hakvoort@uva.nl

  •  Programmeurs

Patrick Knight                 5993     A.G.Knight@uva.nl

Bruno Boutin                   4780     websupport-psy@uva.nl

Geert-Jan Mertens          4780    websupport-psy@uva.nl

Thomas Pronk               4780      T.Pronk@uva.nl

  • Test-week coordinatie

Suzanne Gorissen          6769     subjectpool-psy@uva.nl

  • Subject recruitment

Nico Notebaart               6805      lab-fmg@uva.nl

 
 
top

Gepubliceerd door  TOP

13 oktober 2017