Technische Onderzoeksondersteuning FMG (TOP)

Algemeen

De afdeling Technische Ondersteuning FMG (TOP) ondersteunt het onderzoek van Psychologie, POW, ASCoR en AISSR en beheert de labs en studio's in gebouw REC-L

AV support

De av-afdeling van de TOP kan onderzoekers en studenten helpen bij het creëren van visuele-en auditieve stimuli. Er is een edit suite met alle benodigde soft- en hardware beschikbaar. De TOP heeft een bescheiden verzameling stimuli (vooral video) op voorraad.
Ook helpen we onderwijsgevenden bij het compileren en monteren van video tbv het onderwijs. We kunnen van (bijna) iedere bron een filmpje maken.

 

Contact informatie

Bezoekadres:

Nieuwe Achtergracht 129B, 1018WS A'dam
Gebouw REC-L, kamer Ls 17

tel:  0205256805
fax: 0205256104

Postadres:

Afdeling Technische Ondersteuning Psychologie
Postbus 15969, 1001 NL Amsterdam

Openingstijden: 8.30- 18.00h

medewerkers:

  • Coordinator

Marco Teunisse               6846     M.Teunisse@uva.nl

  • Onderzoekslabs

Marcus Spaan                  6559     m.spaan@uva.nl

Bert Molenkamp              6760     e.molenkamp@uva.nl

  • Presentation, E-prime etc

Jasper Wijnen                   6396     J.G.Wijnen@uva.nl

  • Netwerkservers

George Bulte                     7396     Topsysteembeheer-fmg@uva.nl

  • Computerlabs

Michel Hageman              6766     Topsysteembeheer-fmg@uva.nl

  • Balie & AV 

Rene v/d Belt                    6805     r.vandebelt@uva.nl

Nico Notebaart                 6805     n.m.notebaart@uva.nl

Esther Spanjaard             6805     balie-labs-fmg@uva.nl

Anne Spigt                         6805      balie-labs-fmg@uva.nl

  • Instrumentmaker

Coos Hakvoort                  6760     c.hakvoort@uva.nl

  •  Programmeurs

Patrick Knight                   5993     A.G.Knight@uva.nl

Bruno Boutin                     4780     websupport-psy@uva.nl

Geert-Jan Mertens            4780     websupport-psy@uva.nl

Thomas Pronk                   4780      T.Pronk@uva.nl

  • Test-week coordinatie

Suzanne Gorissen             6769     subjectpool-psy@uva.nl

  • Subject recruitment

Nico Notebaart                   6805      lab-fmg@uva.nl

 

Computergebruik (in de labs)

zie: Handleiding Lab Computer gebruik

 

Data Storage Protocol

From January 2015 each researcher needs to comply with the data storage protocol Psychology. Once your paper is published Psychology requires you to keep all relevant and necessary information supporting this publication on the Psychology BigBrother Server. You will have to apply for a BigBrother account via the link below.

Gepubliceerd door  TOP

30 juni 2017